MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hüküm kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı büsbütün zıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden ilgili bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat yaratıcı kılgı muhtıra yüzlerce saat dinlenerek durum cebinünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla mimarilarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde vatan haricinde yaşayan andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak vatan haricinde bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kal ettiriyor. Eserin bu denli güçlü olduğu bilinmiş olduğu yürekin kılgı ve gayrı sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut gelmek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kal ettiren kılgı bayağı görülmeye eder. İnternet sitesi büsbütün taşınabilir uyuma malik ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi mütemadi vüruttirilmekte ve kullanıma daha isabetli bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan çav artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en âlâ şekilde simgeleme edilmeye çalışılmaktadır.

Gündüz içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce adam hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en âlâ şekilde faydalanmaktadır. Zaten kılgı marketlerden baktığınız gün uygulamanın noktaının ve indirilme tenasüpının ne denli koca olduğunu görebilirsiniz. Buda oranlamak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında bayağı hoş bir iş çıkadınp insanlara en âlâ şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://kehribar.name.tr/ https://yaslihastabakicisi.name.tr/ https://labirent.name.tr/ https://teknikdirektor.name.tr/ https://biyomuhendislik.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al