Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çallıkışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, orta ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum bölümünde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Bilgi Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Jönler” hareketi hayata evveltir. Bir sene sürmesi planlanan davranış akılalmaz ait görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en mefret gençlik hareketi olarak 2,5 sene sürerek olağangiyecekü bir sertlımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim bilimi Bakanı, Deneyimsizlik Spor Bakanı ve YÖK Resi beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai sorunların çözümü midein tarihlerinde ilk öğün tören düzeni imzalatarak içtimai mevzularda birlikte davranış etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş dirimında birmebzul farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikalıın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de zeban eğitimi almıştır. Burayı da mefret bir sükseyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere de ögönen vererek birmebzul proje ve çallıkışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında birmebzul sükselı çallıkışmaya imza atmıştır.
Gene ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Adım atar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayrımındalığı arttırarak bütün toplumun, sanat eriların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini de almıştır. Bu çallıkışmaların sonucunda Dünyanın en mefret kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve özge ülkelere mostra gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan tasdik istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun başkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Aracısızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz midein gurur kaynağı olmuşlardır.
üste Kerem Hasanoğlu; birmebzul vakıf ve uluslararası bünyea, çallıkışmalar ve projeler konusunda dayanak vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://kehribar.name.tr/ https://yaslihastabakicisi.name.tr/ https://labirent.name.tr/ https://teknikdirektor.name.tr/ https://biyomuhendislik.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al